Alla alustavat osakilpailutulokset. Jos huomaatte virheitä tai puutteita tuloksissa ottakaa yhteyttä Marko Pitkäseen (040-6475131). Lopulliset tulokset (kolmen parhaan osakilpailupistemäärän summa) lasketaan alla olevan taulukon pisteiden mukaan. Junioricupin palkinnot jaetaan JRV -junioreiden kauden päättäjäisissä Mikonpäivä -suunnistuksen jälkeen.

 

Sarja Nimi 1. osakilpailu 2. osakilpailu 3. osakilpailu 4. osakilpailu
D10RR Hirvelä Karoliina 10 10 10 10
D10RR Taini Elli 8 8    
D10RR Laivanen Enni 6 4 6 6
D10RR Peltonen Riikka 4 6 8 8
D10RR Kallio Kaisa 4     4
D10RR Rekola Ella 4 4    
D10RR Hyppölä Ella 4   4 4
D10RR Salonen Minttu 4 4   4
D10RR Koivisto Kaisa 4      
D10RR Lahtinen Elsa 4      
D10RR Lahtomäki Sade 4     4
D10RR Seppälä Roosa 4 4    
D10RR Hahl Annika 4      
D12 Salonen Lotta 10 6   6
D12 Virkajärvi Heta 8 10 8 8
D12 Moisio Maisa 6   10 4
D12 Yijälä Siiri 4 8   10
D12 Palsinajärvi Melia 4      
D12 Lahtomäki Jade 4     4
D12 Veera Nyholm     6 4
D14 Konstari Elena 10      
D14 Moisio Tessa 8   4 4
D14 Marjanen Venla 6 4 4  
D14 Kerkkonen Aada 4 10 10 10
D14 Pitkänen Helmi 4 4   8
D14 Salonen Peppi 4 8    
D14 Keskinen Venla 4 6 6 6
D14 Kuusniemi Lotta 4   8  
D14 Yijälä Maria 4   4  
D14 Koivisto Hanna 4      
D14 Warwick Elvi 4   4 4
D8RR Nurminen Elsa 10 6    
D8RR Marjanen Viola 8 10 10 10
D8RR Taini Iida 6 8    
D8RR Pohjoismäki Inka 4      
D8RR Nojonen Joanna 4      
D8RR Aho Lyydia 4 4    
D8RR Myyry Helmi 4 4 8  
D8RR Nojonen Sinja 4      
D8RR Meri Majaharju   4    
H10RR Virkajärvi Aapo 10 8 10 10
H10RR Majaharju Pyry 8 10 8  
H10RR Ruokostenpohja Elias 6 4    
H10RR Sipovaara Jesse 4 4    
H10RR Myyry Onni 4 4 6  
H10RR Otto Salmela   6    
H10RR Samuli Ilmonen   4    
H10RR Samuli Karjalainen       4
H12 Ronkainen Elias 10 8 8  
H12 Virkajärvi Juho 8 10 6 10
H12 Nurminen Hannes 6   10  
H12 Berg Jonne 4      
H12 Konstari Elmeri 4      
H12 Peltola Nico 4      
H14 Mäki Topias 10   10  
H14 Jyri Huhtala   10 8  
H14 Aarni Ronkainen       4
H8RR Nurminen Jonne 10      
H8RR Virtanen Akseli 8 6 10 4
H8RR Pitkäniemi Lenni 6      
H8RR Peltonen Jaakko 4 4 4 8
H8RR Hämelehto Konsta 4      
H8RR Sipovaara Atte 4 4    
H8RR Kalle Seppälä   10 8 4
H8RR Emil Ruokostenpohja   8    
H8RR Joel Ilmonen   4    
H8RR Viljo Seppälä   4 6 10

 


 

JRV:N KANSSA YHTEISTYÖSSÄ:

 

 

 

Powered By Drupal